www.vejservice.pl

Wynajem specjalistycznych maszyn
do remontu dróg wraz z obsługą.

W chwili obecnej Firma Vejservice Sp. z o.o. wynajmuje w Polsce maszyny współpracujące z czteroosiowym Volvo F16, wyposażonym w termos na masę bitumieczną o pojemności 16 ton. Czas utrzymania masy w temperaturze przydatności do użycia wynosi 12 godzin, co pozwala zachować ciągłość prac. Wymienne końcówki pozwalają prowadzić w trudnych warunkach różne czynności od przygotowania podłoża ( frezowanie ) po wyściełanie masy asfaltowej w szerokościach od 40-2000 cm w dowolnej grubości oraz renowacji dróg żwirowych.

Wydajność maszyn przy robotach ciągłych sięga 5 tys. metrów kwadratowych nawierzchni dziennie, co sprawia, że używanie ich jest opłacalne.

Samochód jest wynajmowany z kierowcą, który posiada odpowiednie umiejętności aby wykonywać usługi dla Państwa. Jest to ogromnie wygodne ponieważ nie muszą Państwo szkolić swojego pracownika, a pracę można rozpocząć od pierwszego dnia wynajmu.

Zadzwoń do Vejservice i zgłoś swoje zapotrzebowanie na wynajem maszyn. Istnieje możliwość dostarczenia specjalistycznych maszyn z Danii.

 

Opis podstawowych usług możliwych do przeprowadzenia maszynami oferowanymi przez Vejservice Sp. z o.o.

Frezowanie

Frezowanie jest nowoczesną metodą poprawiania jakości nawierzchni dróg wymagających odnowy. Nawierzchnia po frezowaniu nadaje się do natychmiastowego użytkowania. Technika ta ma najlepsze zastosowanie przy likwidacji nierówności, kolein i odtwarzaniu prawidłowego profilu pochylenia jezdni. Frezowanie odbywa się jednocześnie z załadunkiem nadmiaru gruntu.

Regulacja poboczy

Przy wykorzystaniu maszyn Vejservice Sp. z o.o. prace przy regulacji poboczy mogą zastąpić tradycyjne metody, które wymagają ogromnego nakładu pracy. Pobocza wyregulowane są gładkie, odpowiednio wyprofilowane.Ta metoda pozwala zachować czystość na drodze podczas prac, niskie nakłady kosztów.

Renowacja dróg

Renowcja starych dróg żwirowych i wykonywanie nowych.Zrywanie i wyrównanie drogi żwirowej przy użyciu istniejącego żwiru lub z dodatkiem nowego. Wyrównanie i kładzenie materiału drogowego wykonywane jest jednocześnie.